free templates joomla

           Таїнство Хрещення

 

      Таїнство Хрещення традиційно звершується під час Святої Меси о 13.00 год., у третю неділю місяця. В особливих випадках день Хрещення встановлюється підчас розмови з настоятелем парафії. Бажано, за місяць перед датою хрещення, звернутись до настоятеля парафії. Для запису необхідно принести свідоцтво про народження дитини і свідоцтво костьольного або церковного шлюбу батьків.

     Необхідні дані для хрещення:

  1. Особові дані батьків: ім’я, прізвище, дата і місце народження, віровизнання та адреса проживання.
  2. Особові дані хресних батьків: ім’я, прізвище, дата і місце народження, віровизнання та адреса проживання. Хресними батьками можуть бути лише католики - грекокатолицького або римокатолицького обряду. У Католицькій Церкві не має звичаю обирати для дитини підчас Хрещення другої пари хресних батьків. У випадку хрещення дитини з-поза нашої парафії необхідно мати дозвіл від настоятеля парафії за місцем проживання батьків.

Хресні батьки повинні мати:

  • 16 років
  • Таїнство миропомазання

     Особи, котрі живуть лише у цивільному шлюбі та не мають костьольного або церковного шлюбу - не можуть бути хресними батьками. Декілька днів перед хрещенням, батьки дитини і хресні батьки беруть участь у зустрічі, яка є підготуванням до глибокого та релігійного пережиття урочистості прийняття їхньою дитиною Таїнства Хрещення. День і година узгоджується з настоятелем.

 Порядок Богослужінь:

Понеділок

18.00 - Свята Меса на українській мові

Вт. Ср. Пт. Сб.

10.00 - Свята Меса на польській мові
18.00 - Свята Меса на українській мові

Четвер

10.00 - Свята Меса на польській мові
15.00 - Свята Меса на українській мові

Неділя

9.00 - Свята Меса на польській мові
11.00 - Свята Меса на українській мові 
13.00 - Свята Меса для дітей
18.00 - Свята Меса на українській мові

Служіння лекторів