free templates joomla

12 травня 2019
4.а нед. після Пасхи

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

сьоогдні:

 Сьогодні після св. Меси о 13.00 год. – благословення дітей.

 Також сьогодні, після кожної св. Меси, з огляду на травень місяць – богослужіння присвячене Пресвятій Богородиці, а протягом тижня, запрошуємо на такі самі богослужіння, щоденно.

протягом тижня:

 У понеділок 13 травня, вшановуємо ПДМ з Фатіми, запрошуємо на вечірню св. Месу і травневе богослужіння. Також о 19.00 год. біля статуї Ісуса Христа на Алеї Слави відбудеться молитва розарію. Запрошуємо!!

 У середу, 15 травня, сестра Зоя святкує день ангела, іменини, нашу вдячність сестрі за послугу у нашій парафії ми виразимо у наступну неділю 19 травня під час св. Меси о годині 13.00 

 Також у середу, 15 травня, розпочинаємо Новенну до Матері Божої Допомоги Християн, котра приготує нас до гідного та достойного святкування Урочистості Матері Божої Допомоги Вірних, 24 травня.

 17 травня у п’ятницю відбудеться зустріч «салезіянських співпрацівників», запрошуємо до ораторія на 19.00 годину.

 У суботу, 18 травня, у Бердичеві зустріч міністрантів з цілої Києво-Житомирської Дієцезії.

  з життя парафії:

 У  наступну неділю 19 травня, як у кожну третю неділю місяця, - св. Меса о 11.00 год. буде служитись: - за чоловіків нашої парафії, - про Боже благословення для їхніх родин та – про потрібні дари Духа Святого в особистому житті.

 Пригадуємо про Перегринацію ікони Святого Сімейства.  Шановні парафіяни, зверніть увагу на графік, котрий на дошці оголошень. Просимо віднайти свій район проживання і даний місяць, котрий прописаний вашому району. Подумати у котрі дні ви хочете прийняти ікону у себе дома. Вибрану дату прошу узгодити з настоятелем. Просимо подумати і як найшвидше зголоситись до настоятеля, щоб обрана вами дата була вільна. Графік складається по принципу, «хто перший той кращий». Якщо прописаний вашому району місяць з різних причин вам не відповідає, можна обрати інший місяць року, більш вам сприятливий. Перегринацію ікони Святого Сімейства ми розпочали у суботу 9 березня і закінчуємо 29 грудня.

 Порядок Богослужінь:

Понеділок

18.00 - Свята Меса на українській мові

Вт. Ср. Пт. Сб.

10.00 - Свята Меса на польській мові
18.00 - Свята Меса на українській мові

Четвер

10.00 - Свята Меса на польській мові
15.00 - Свята Меса на українській мові

Неділя

9.00 - Свята Меса на польській мові
11.00 - Свята Меса на українській мові 
13.00 - Свята Меса для дітей
18.00 - Свята Меса на українській мові

Служіння лекторів