free templates joomla

31 березня 2019
4-а неділя вел. посту

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

сьоогдні:

 Зустріч батьків дітей, котрі готуються до Першого св. Причастя відбудеться сьогодні, о 14.00 в ораторії.

 Сьогодні збір пожертв на утримання курії Київсько-Житомирської діє цезії.

протягом тижня:

 Завтра розпочинаємо новий місяць, тому звертаємось з проханням до лекторів, щоби записались у графіку читань на місяць квітень. Графік знаходиться при виході з костьолу.

 У цьому тижні будемо переживати: 1-й Четвер, 1-а П’ятницю  та  1-а Субота і Неділя місяця.  У Четвер – Адорація на протязі дня до години 15.00.. У П’ятницю – відбуваються Богослужіння Хресної Дороги, а у Суботу – зустріч груп Живого Розарія, як у кожну першу суботу місяця. У неділю після кожної Св.Меси - виставлення Пресвятих Дарів та співані розважання Страстей Господніх.

  з життя парафії:

 Вже сьогодні дякуємо вам за пожертвування на квіти для Господнього Гробу!!! Скриньказнаходиться у каплиці Матері Божої Допомоги Християн. Дякуємо за вашу жертовність.

 Як щороку, у Вербну неділю, 14 квітня, у Житомирі відбудеться Дієцезіяльний День Молоді. Запис та уся детальна інформація знаходиться у о. діакона Романа.

 У суботу, 6-го квітня, запрошуємо усіх небайдужих на прибирання території біля костьолу. Прибирання розпочнемо о 11.00 годині. Із собою приносимо свої знаряддя праці, тобто: граблі, віник а також савкову або штикову лопату. Варто збагнути, що до Великодніх Свят залишилось рівно три тижня.

 Порядок Богослужінь:

Понеділок

18.00 - Свята Меса на українській мові

Вт. Ср. Пт. Сб.

10.00 - Свята Меса на польській мові
18.00 - Свята Меса на українській мові

Четвер

10.00 - Свята Меса на польській мові
15.00 - Свята Меса на українській мові

Неділя

9.00 - Свята Меса на польській мові
11.00 - Свята Меса на українській мові 
13.00 - Свята Меса для дітей
18.00 - Свята Меса на українській мові

Служіння лекторів