free templates joomla

17 березня 2019
2.а неділя вел. посту

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

сьоогдні:

 Дякуємо усім чоловікам та міністрантам, котрі прийняли участь у вчорашньому паломництві до Санктуарію Матері Божої Бердичівської в честь св. Йосипа – Обручника Пресвятої Діви Марії. 

протягом тижня:

 Протягом тижня запрошуємо у кожну п’ятницю на Богослужіння Хресної Дороги, які відбуватимуться: для дорослих - після Святої Меси о 10.00 та 18.00 год., а для дітей, о 16.30 год.

 У вівторок, 19 березня, згідно літургійного календаря, Урочистість св. Йосифа. Святі Меси будуть служитись о 10.00 та о 18.00. Свої іменини святкує о. Юзеф Богуш, о. Юзеф Жовновський.  Запрошуємо на спільну молитву.

  з життя парафії:

 Пригадуємо про Перегринацію ікони Святого Сімейства.  Шановні парафіяни, зверніть увагу на графік, котрий на дошці оголошень. Просимо віднайти свій район проживання і даний місяць, котрий прописаний вашому району. Подумати у котрі дні ви хочете прийняти ікону у себе дома. Вибрану дату прошу узгодити з настоятелем. Просимо подумати і як найшвидше зголоситись до настоятеля, щоб обрана вами дата була вільна. Графік складається по принципу, «хто перший той кращий». Якщо прописаний вашому району місяць з різних причин вам не відповідає, можна обрати інший місяць року, більш вам сприятливий. 

Перегринація ікони Святого Сімейства

 Тепер відбудеться вставлення Пресвятих Дарів та Пасії, тобто співані розважання Страстей Господніх.

 Порядок Богослужінь:

Понеділок

18.00 - Свята Меса на українській мові

Вт. Ср. Пт. Сб.

10.00 - Свята Меса на польській мові
18.00 - Свята Меса на українській мові

Четвер

10.00 - Свята Меса на польській мові
15.00 - Свята Меса на українській мові

Неділя

9.00 - Свята Меса на польській мові
11.00 - Свята Меса на українській мові 
13.00 - Свята Меса для дітей
18.00 - Свята Меса на українській мові

Служіння лекторів