free templates joomla

10 березня 2019
1.а неділя вел. посту

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

сьоогдні:

 Ще раз вітаємо отця диякона Романа, котрий найблищі місяці буде перебувати у нашій парафії відбуваючи дияконську практику.

  Дякуємо усім, хто у минулому тижні прийняв участь в Великопостних Реколекціях та зустрічах. Також дякуємо о. Михайлу за його проповідування Слова Божого та Конференції. Усім священикам дякуємо за служіння у Таїнстві Сповіді.

протягом тижня:

 Протягом тижня запрошуємо у кожну п’ятницю на Богослужіння Хресної Дороги, які відбуватимуться: для дорослих - після Святої Меси о 10.00 та 18.00 год., а для дітей, о 16.30 год.

 У середу 13 березня, як кожного 13 числа місяця біля статуї Ісуса Христа на Алеї Слави відбудеться молитва розарію про закінчення війни,  за мир та благополуччя в Україні. Дана молитва провадиться одночасно майже по всіх парафіях нашої країни. Тож заохочуємо кожного з вас долучитися до цієї духовної битви зі злом. За нашу Батьківщину.

 15 березня у п’ятницю відбудеться зустріч «салезіянських співпрацівників», запрошуємо до ораторія на 19.00 годину.

  з життя парафії:

 Пригадуємо про Перегринацію ікони Святого Сімейства.  Шановні парафіяни, зверніть увагу на графік, котрий на дошці оголошень. Просимо віднайти свій район проживання і даний місяць, котрий прописаний вашому району. Подумати у котрі дні ви хочете прийняти ікону у себе дома. Вибрану дату прошу узгодити з настоятелем. Просимо подумати і як найшвидше зголоситись до настоятеля, щоб обрана вами дата була вільна. Графік складається по принципу, «хто перший той кращий». Якщо прописаний вашому району місяць з різних причин вам не відповідає, можна обрати інший місяць року, більш вам сприятливий. 

Перегринація ікони Святого Сімейства

 У най блищу суботу, 16 березня, з нагоди Урочистості св. Йосифа, відбудеться, як щороку, дієцезіяльне паломництво чоловіків нашої парафії до Санктуарію Матері Божої Бердичівської. На паломництво окрім чоловіків їдуть усі міністранти, майбутні засновники християнських родин. Буде це також свого роду День Зосередження для мужчин нашої парафії та з наших родин. Звертаємось з ласкавим проханням, щоби так запланувати свої справи, аби ніщо не стало перешкодою для цього виїзду. Запис у закристії.

 Тепер відбудеться вставлення Пресвятих Дарів та Пасії, тобто співані розважання Страстей Господніх.

 Порядок Богослужінь:

Понеділок

18.00 - Свята Меса на українській мові

Вт. Ср. Пт. Сб.

10.00 - Свята Меса на польській мові
18.00 - Свята Меса на українській мові

Четвер

10.00 - Свята Меса на польській мові
15.00 - Свята Меса на українській мові

Неділя

9.00 - Свята Меса на польській мові
11.00 - Свята Меса на українській мові 
13.00 - Свята Меса для дітей
18.00 - Свята Меса на українській мові

Служіння лекторів