free templates joomla

24 лютого 2019
7.а неділя звичайна

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

сьоогдні:

 Вже сьогодні прагнемо пригадати, що Великій Піст у Католицький Церкві розпочнеться у Попільну Середу, 6 березня, з обряду посипання попелом голів вірних. У Попільну Середу будуть служитись дві Літургії: о 10.00 та 18.00. Нагадуємо, що у Попільну Середу кожного з нас зобов’язує суворий піст, тобто не тільки повстриматись від м’ясної їжі, але також обмежити її кількість.

 Окрім того, у Попільну Середу розпочинаємо Великопостні Реколекції, котрі будуть відбуватись кожний день від середи до неділі (10.03). Усі проповіді будуть проголошуватись підчас ранішньої або вечірньої меси. Програма реколекціїї вже доступна для ознайомлення на дошці оголошень і на нашій Інтернет сторінці.. Подружжя просимо звернути увагу на суботу 9 березня…

Великий Піст – 6-10 березня 2019

 Перегринація ікони Святого Сімейства

протягом тижня:

 26 лютого у вівторок в нашій парафії відбудеться квартальний день зосередження для священників салезіян з наших домів на Україні (Бібрка, Перемишляни, Одеса , Коростишів). Зустріч розпочинаємо у вівторок обідом і закінчуємо обідом у середу. В парафії усі священики будуть служити св. Месу у вівторок о 18.00 год. і у середу о годині 10.00. Вас усіх також сердечно запрошуємо.

 У цьому тижні Перша П’ятниця та Перша Субота місяця. Наступна неділя 3 березня адораційна. Нагадуємо про цілоденну Адорацію у четвер 28 лютого.

  з життя парафії:

 «Радіо Марія» запрошує своїх шанувальників на зустріч, котра відбудеться у Києві в Кафедральному Соборі в суботу 2 березня о 12.00 годині. В програмі конференція, котру виголосить о. Міхал Бронкевич, розарій, Св. Меса, час на розмови.

 Натомість у нашій парафі «Радіо Марія», за презентує свою діяльність у наступну неділю 3 березня. Просимо підтримати їх діяльність і духовно і при можливості матеріально.

 Порядок Богослужінь:

Понеділок

18.00 - Свята Меса на українській мові

Вт. Ср. Пт. Сб.

10.00 - Свята Меса на польській мові
18.00 - Свята Меса на українській мові

Четвер

10.00 - Свята Меса на польській мові
15.00 - Свята Меса на українській мові

Неділя

9.00 - Свята Меса на польській мові
11.00 - Свята Меса на українській мові 
13.00 - Свята Меса для дітей
18.00 - Свята Меса на українській мові

Служіння лекторів