free templates joomla

17 лютого 2019
6.а неділя звичайна

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

сьоогдні:

 Сьогодні св. Меса о 11.00 год. буде служитись за чоловіків та мужчин. Після св. Меси – спеціальне благословення для мужчин.

протягом тижня:

 Нагадуємо, що у кожний четвер, протягом дня, у нашому храмі відбувається Адорація Пресвятих Дарів. Запрошуємо усіх небайдужих парафіян долучитись до спільної молитви за Церкву та нашу парафію.

  з життя парафії:

 Через два тижні, а саме 6-го березня, у Попільну Середу розпочинаємо Великий Піст. Цей день буде також початком наших великопостних реколекцій. Звертаємось з проханням, щоби так запланувати свої особисті справи, аби вони не перешкодили в участі на реколекціях.

 Рівно через місяць, 16 березня, у суботу, з нагоди Урочистості св. Йосифа, відбудеться, як щороку, паломництво чоловіків нашої парафії до Санктуарію Матері Божої Бердичівської. Буде це також свого роду День Зосередження для мужчин нашої парафії та з наших родин. Звертаємось з ласкавим проханням, щоби так запланувати свої справи, аби ніщо не стало перешкодою для цього виїзду.

 Прагнемо нагадати усім парафіянам, як у кожну 3.ю неділю місяця про необхідність здійснення щомісячної оплати за прибирання та опалювання нашого храму. Користаючись нагодою, дякуємо також за вашу жертовність.

 Порядок Богослужінь:

Понеділок

18.00 - Свята Меса на українській мові

Вт. Ср. Пт. Сб.

10.00 - Свята Меса на польській мові
18.00 - Свята Меса на українській мові

Четвер

10.00 - Свята Меса на польській мові
15.00 - Свята Меса на українській мові

Неділя

9.00 - Свята Меса на польській мові
11.00 - Свята Меса на українській мові 
13.00 - Свята Меса для дітей
18.00 - Свята Меса на українській мові

Служіння лекторів