free templates joomla

09 вересня 2018
23.а неділя звичайна

 

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

сьоогдні:

 Дякуємо всім, хто прийняв участь у вчорашньому парафіяльному відпусті. Особлива подяка для: сестер, дітей та молоді, міністрантів, для хору, а також для всіх Вас дорогих нам прихожан.

 При виході з Храму зверніть увагу на кіоск, наших гостей з Києва, котрі представляють Радіо Марія.

протягом тижня:

 У п’ятницю , 14.09., Свято Воздвиження Святого Хреста. Святі Меси будуть служитись за графіком робочого дня (о 10.00 та 18.00).

 з життя парафії:

 Звертаємось з проханням до батьків, дітей та молоді, щоби звернули увагу на новий Розклад Катехез, котрий знаходиться на дошці оголошень. Нагадуємо, що початок катехез, у цьому шкільному році, відбудеться з 18 вересня

  Увага! На розкладі катехетичних зустрічей є нова група яка називається: Кандидати до Салезіянських Співпрацівників. Багато з Вас вже багато років співпрацюють з Салезіянами  чи у Парафії чи в Молодіжному Центрі, беручи активну участь у нашій душ пастирській місії особливо у вихованні молодої людини. Саме для таких осіб св. Йоан Боско заснував товариство Салезіян – Співпрацівників. Для Вас це можливість стати повноправними членами великої салезіянської родини і називатися свіцький салезіянин чи салезіянка. Всіх зацікавлених прошу звертатися до о. Михайла..

 Порядок Богослужінь:

Понеділок

18.00 - Свята Меса на українській мові

Вт. Ср. Пт. Сб.

10.00 - Свята Меса на польській мові
18.00 - Свята Меса на українській мові

Четвер

10.00 - Свята Меса на польській мові
15.00 - Свята Меса на українській мові

Неділя

9.00 - Свята Меса на польській мові
11.00 - Свята Меса на українській мові 
13.00 - Свята Меса для дітей
18.00 - Свята Меса на українській мові

Служіння лекторів