free templates joomla

17 червня2018
11.а неділя звичайна 

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

сьоогдні:

 Cьогодні, як у кожну третю неділю місяця, підчас св. Меси о 11.00 год. молимось та запрошуємо до спільної молитви за чоловіків нашої парафії. Після Літургії – спеціальне благословення для чоловіків.

 Сьогодні також, як у кожну третю неділю місяця, прагнемо нагадати про необхідність здійснення щомісячної оплати за прибирання та опалювання нашого храму. Користаючись нагодою, дякуємо за вашу жертовність.

протягом тижня:

 Нагадуємо, що місяць червень – це місяць присвячений особливому вшануванню Найсвятішого Серця Ісуса Христа. Тому, запрошуємо щоденно на спільну молитву о 10.00 або о 18.00 год.

 Завтра у понеділок, 18 червня, о 17.00 год. запрошуємо усіх бажаючих, особливо молоді родини, чоловіків та жінок - на спільний гріль на території Молодіжного Центру «Дон Боско». При цьому запрошені є тільки дві умови:  1.а – бути одягненим не у святковий одяг; та  2.а – не проігнорувати це запрошення, адже закуплені у великій кількості ковбаски зіпсуються та змарнуються.

 з життя парафії:

 Користаючись нагодою, прагнемо переказати вітання та подяку Єпископа Віталія за участь наших парафіян у Всеукраїнській Ході за сімейні цінності, яка відбулася 2 червня у Києві.

 Від сьогоднішньої неділі, можна записатись в закристії на вело- та піше- паломництво до Матері Божої Бердичівської. Пам’ятаймо, що паломництво це найкраща форма подякувати Богу, перепросити Його за свої гріхи та випросити потрібну благодать в особистому, подружньому, та суспільному житті. На молодіжний табір «Декатлон», можна записатись у о. Цезарія.

 Розпочалася літня пора, а тому прагнемо звернути вашу увагу на пристойний одяг у храмі. Де би ми не були, наш зовнішній вигляд і одяг, повинні виражати гідність і повагу віруючої людини, особливо до святого місця, яким є храм. Пам’ятаймо, що храм – це святий Божий дім, а наш зовнішній вигляд є виразом поваги до Господа Бога. Не забуваймо також, входячи у костьол, вимикати мобільні телефони.

 Порядок Богослужінь:

Понеділок

18.00 - Свята Меса на українській мові

Вт. Ср. Пт. Сб.

10.00 - Свята Меса на польській мові
18.00 - Свята Меса на українській мові

Четвер

10.00 - Свята Меса на польській мові
15.00 - Свята Меса на українській мові

Неділя

9.00 - Свята Меса на польській мові
11.00 - Свята Меса на українській мові 
13.00 - Свята Меса для дітей
18.00 - Свята Меса на українській мові

Служіння лекторів