free templates joomla

10 червня2018
10.а неділя звичайна 

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

сьоогдні:

 З радістю повідомляємо, що у вчорашньому Фестивалі Релігійної Пісні, який відбувся у Львові, наш дитячий хор «» зайняв 1-е місце! З цієї нагоди вітаємо с. Зою, нашу органістку, усіх хористів, а також батьків цих дітей. Нехай за усіма нами заступається перед Богом св. Цецилія, покровителька хорів та костьольного співу і музики.

 Сьогодні, під час Літургії о 13.00 год., у нашій парафії відбудеться Урочистість Першого Святого Причастя. Запрошуємо на спільну молитву

 Також сьогодні, на закінчення октави Урочистості Божого Тіла відбудеться благословення вінків та зілля, молодих пагінців збіжжя, лікарських трав та квітів.

протягом тижня:

 Нагадуємо, що місяць червень – це місяць присвячений особливому вшануванню Найсвятішого Серця Ісуса Христа. Тому, запрошуємо щоденно на спільну молитву о 10.00 або о 18.00 год.

 з життя парафії:

 У суботу, 16 червня, з нагоди Дня Молоді м. Коростишева – наш Дитячий Парафіяльний Хор виступить на сцені, на площі, перед  Будинком Культури. Запрошуємо на спільне святкування цієї події

 У липні місяці, у Молодіжному Центрі «Дон Боско» для молоді від 14 років, буде проведений табір «Декатлон». Запрошуємо молодь записатись у о. Цезарія.

Віра, яка виростає в родині

ЗВЕРНЕННЯ З ПРИВОДУ ПРОВЕДЕННЯ "МАРШУ РІВНОСТІ"

В М. КИЄВІ

 Порядок Богослужінь:

Понеділок

18.00 - Свята Меса на українській мові

Вт. Ср. Пт. Сб.

10.00 - Свята Меса на польській мові
18.00 - Свята Меса на українській мові

Четвер

10.00 - Свята Меса на польській мові
15.00 - Свята Меса на українській мові

Неділя

9.00 - Свята Меса на польській мові
11.00 - Свята Меса на українській мові 
13.00 - Свята Меса для дітей
18.00 - Свята Меса на українській мові

Служіння лекторів