free templates joomla

20 травня 2018
Уроч. Зішестя Духа Св.

 

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

сьоогдні:

 Вітаємо сьогодні Сестер Паллотинок із Святом їхнього Згромадження і бажаємо Божої любові та дарів Духа Святого для цілого Згромадження. Також вітаємо с. Зою з днем іменин випрошуючи у її покровительниці, св. Софії, заступництва перед Богом на щодень.

 Сьогодні, як у кожну третю неділю місяця, - св. Меса о 11.00 год. буде служитись: - за чоловіків нашої парафії, - про Боже благословення для їхніх родин та – про потрібні дари Духа Святого в особистому житті.

 Завтра, у понеділок, 21 травня, свято Пресвятої Діви Марії «Матері Церкви». Свята Меса о 10.00 та 18.00 год. 

протягом тижня:

 На протязі тижня, запрошуємо щоденно, о 18.00 год., на травневі Богослужіння в честь Пресвятої Богородиці.

 Цей тиждень, який розпочинаємо – є останнім тижнем в навчанні катехези. Підчас кожної зустрічі, у кожному класі, та у кожній групі буде проведений екзамен з катехези.

 У наступну неділю, 27.05., підчас св. Меси о 13.00 год., будемо дякувати за шкільний та катехетичний рік у нашій парафії. Після св. Меси діти та молодь отримають свідоцтва про участь у катехезі. На цю спільну молитву запрошуємо також батьків, вчителів, вихователів та педагогів.

 У четвер, 24 травня, о 18.00 год. запрошуємо на Урочистість Матері Божої Допомоги Вірних. Після св. Меси, згідно традиції, пройдемо з фігурою Матері Божої у процесії з молитвою та розважаннями таємниць Святого Розарія. Зверніть увагу, що у цей день, як виняток не буде служитись св. Меса о 15.00 год. та не буде цілоденної адорації Пресвятих Дарів.

 з життя парафії:

 У суботу, 2 червня 2018 року, (через два тижня), в Києві, тисячі громадян зберуться для участі у щорічній Всеукраїнській Ході на захист прав дітей і сімей, яка відбудеться під гаслом: «Щаслива родина – здорова Україна!» Мета Ходи– звернути увагу суспільства та влади на моральні й духовні основи сім’ї та шлюбу як союзу чоловіка і жінки, необхідні для гармонійного виховання та здорового розвитку дітей. Збір всіх охочих долучитися до Ходи розпочнеться о 9.45 на Софійській площі в Києві, де відбудуться святковий концерт та розваги для дітей. Після цього з 11:00учасники Ходи на чолі з главами Церков і релігійних організацій пройдуть центром столиці до площі Конституції, що біля Верховної Ради. Цього року Всеукраїнська Хода на захист прав дітей і сімей відбудеться вже втретє. Акція проводиться за ініціативи Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та за підтримки громадських і благодійних організацій України. Заохочуємо усіх, особливо родини нашої парафії, щоби взяти участь у цьому заході та записатись у закристії на місце у автобусі. Оплата за одне місце 100 грн.   З цієї нагоди, вислухаймо лист єпископа Віталія: …..

 Порядок Богослужінь:

Понеділок

18.00 - Свята Меса на українській мові

Вт. Ср. Пт. Сб.

10.00 - Свята Меса на польській мові
18.00 - Свята Меса на українській мові

Четвер

10.00 - Свята Меса на польській мові
15.00 - Свята Меса на українській мові

Неділя

9.00 - Свята Меса на польській мові
11.00 - Свята Меса на українській мові 
13.00 - Свята Меса для дітей
18.00 - Свята Меса на українській мові

Служіння лекторів