free templates joomla

13 травня 2018
7.а нед. після Пасхи

 

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

сьоогдні:

 Сьогодні після св. Меси о 13.00 год. – благословення дітей.

 Також сьогодні, після кожної св. Меси, з огляду на травень місяць – богослужіння присвячене Пресвятій Богородиці, а протягом тижня, запрошуємо на такі самі богослужіння, щоденно.

протягом тижня:

 У вівторок, 15 травня, група з 20 осіб з нашої парафії, у кафедральному соборі св. Софії у Житомирі, - отримає Таїнство Миропомазання. Доручаємо молитовній опіці наших парафіян цю групу та запрошуємо розділити разом з ними їхню радість.

 Також у вівторок, 15 травня, розпочинаємо Новенну до Матері Божої Допомоги Християн, котра приготує нас до гідного та достойного святкування Урочистості Матері Божої Допомоги Вірних, 24 травня.

 У суботу, 19 травня, у Бердичеві зустріч міністрантів з цілої Києво-Житомирської Дієцезії. Виїзд від нашого будинку, о 8.45.

 У наступну неділю, 20 травня – Урочистість Зіслання Святого Духа.

 з життя парафії:

 У суботу, 2 червня 2018 року, (майже через місяць) в Києві тисячі громадян зберуться для участі у щорічній Всеукраїнській Ході на захист прав дітей і сімей, яка відбудеться під гаслом: «Щаслива родина – здорова Україна!» Мета Ходи – звернути увагу суспільства та влади на моральні й духовні основи сім’ї та шлюбу як союзу чоловіка і жінки, необхідні для гармонійного виховання та здорового розвитку дітей. Збір всіх охочих долучитися до Ходи розпочнеться о 9.45 на Софійській площі в Києві, де відбудуться святковий концерт та розваги для дітей. Після цього з 11:00 учасники Ходи на чолі з главами Церков і релігійних організацій пройдуть центром столиці до площі Конституції, що біля Верховної Ради. Цього року Всеукраїнська Хода на захист прав дітей і сімей відбудеться вже втретє. Акція проводиться за ініціативи Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та за підтримки громадських і благодійних організацій України. Заохочуємо усіх, особливо родини нашої парафії, щоби взяти участь у цьому заході та записатись у сакристії на місце у автобусі. Оплата за одне місце 100 грн.

 Порядок Богослужінь:

Понеділок

18.00 - Свята Меса на українській мові

Вт. Ср. Пт. Сб.

10.00 - Свята Меса на польській мові
18.00 - Свята Меса на українській мові

Четвер

10.00 - Свята Меса на польській мові
15.00 - Свята Меса на українській мові

Неділя

9.00 - Свята Меса на польській мові
11.00 - Свята Меса на українській мові 
13.00 - Свята Меса для дітей
18.00 - Свята Меса на українській мові

Служіння лекторів