free templates joomla

05 травня 2018
6.а нед. після Пасхи

 

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

сьоогдні:

 Сьогодні, після кожної св. Меси, з огляду на травень місяць – богослужіння присвячене Пресвятій Богородиці,  а протягом тижня, запрошуємо на такі самі богослужіння, щоденно.

протягом тижня:

 У цьому  тижні, у вівторок, 1 травня, розпочинаємо травневі богослужіння присвячені Пресвятій Богородиці. Щоденно, після ранішньої та вечірньої св. Меси – виставлення Пресвятих Дарів та Літанія до Матері Божої.

 У вівторок та середу, 8 та 9 травня, в Коростишеві, - відбудеться Квартальний День Зосередження усіх салезіян з України за участю о. Інспектора та Єпископа Віталія. Зустріч розпочнеться у вівторок, 8 травня, св. Месою о 14.00 год., яку звершить єпископ Віталій. Запрошуємо на спільну молитву згідно програми, яка знаходиться на дошці оголошення.

 Також у цьому тижні, у четвер, 10 травня, обов’язкова Урочистість Вознесіння Господнього. У цей день кожного з нас зобов’язує участь у св. Месі та повстриматись від важкої і непотрібної праці.  Святі Меси у цей день будуть служитись: о 9.00; 11.00 та 18.00 год. Не буде у цей день адорації Пресвятих Дарів протягом дня.

 з життя парафії:

 У суботу, 12 травня, у Кракові, семінарист Роман Циганюк отримає свячення дияконату. Молитовній опіці усіх наших парафіян, доручаємо Романа та молімося про нові покликання до салезіянського згромадження.

 Парафія у Довбиші запрошує у суботу, 12 травня, о 12.00 год. на Урочистість Матері Божої Фатімської. Святу Месу очолить єпископ Леон Дубравський.

 Порядок Богослужінь:

Понеділок

18.00 - Свята Меса на українській мові

Вт. Ср. Пт. Сб.

10.00 - Свята Меса на польській мові
18.00 - Свята Меса на українській мові

Четвер

10.00 - Свята Меса на польській мові
15.00 - Свята Меса на українській мові

Неділя

9.00 - Свята Меса на польській мові
11.00 - Свята Меса на українській мові 
13.00 - Свята Меса для дітей
18.00 - Свята Меса на українській мові

Служіння лекторів