free templates joomla

22 квітня 2018
4.а нед. після Пасхи

 

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

сьоогдні:

 Сьогоднішня неділя називається неділею Доброго Пастиря. Також протягом цілого тижня, Церква заохочує нас, щоби ми у цьому часі особливим чином молились про нові покликання до священства та монашого життя.

 Сьогодні після Літургії о 13.00 год. – у катехетичному класі: зустріч кандидатів, які готуються до таїнства Миропомазання.

 Сьогодні також, прагнемо нагадати про необхідність здійснення щомісячної оплати за прибирання та опалювання нашого храму. Користаючись нагодою, дякуємо за вашу жертовність. 

протягом тижня:

 У вівторок, 24 квітня, щомісячний спомин Матері Божої Допомоги Християн. Запрошуємо на спільну молитву визволення від будь-яких залежностей.

 У п’ятницю, суботу та неділю – тобто 27, 28 та 29 квітня Сестри Паллотинки у Житомирі запрошують на Паллотинський Симпозіум, який відбудеться у Зарічанах. Детальна інформація знаходиться у закристії, де також можна й записатись на Симпозіум.  Є ще декілька вільних місць.

 з життя парафії:

 У наступну неділю, 28.04, гостем нашої парафії буде о. Роман Лаба – директор Всеукраїнського Бюро у справах душпастирства родин. Він звершить св. Месу о 13.00 год., а після літургії проведе у нашому театральному залі конференцію на тему «Виклики та загрози гендерної ідеології». На цю, так важливу тему нашого сьогодення, запрошуємо особливо подружжя та родини нашої парафії, а також молодь, яка планує у майбутньому заснувати свої власні родини. Окрім того, було б дуже корисним та розсудливим, якщо б ви запросили на цю конференцію вашіх знайомих незалежно від віровизнання, а особливо подружжя, родини, вчителів та директорів шкіл.

 Порядок Богослужінь:

Понеділок

18.00 - Свята Меса на українській мові

Вт. Ср. Пт. Сб.

10.00 - Свята Меса на польській мові
18.00 - Свята Меса на українській мові

Четвер

10.00 - Свята Меса на польській мові
15.00 - Свята Меса на українській мові

Неділя

9.00 - Свята Меса на польській мові
11.00 - Свята Меса на українській мові 
13.00 - Свята Меса для дітей
18.00 - Свята Меса на українській мові

Служіння лекторів