free templates joomla

25 березня 2018
VІ-а нед. великого посту
ВЕРБНА  НЕДІЛЯ

 

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

сьоогдні:

 Сьогодні розпочинаємо Великий Тиждень, який безпосередньо приготує нас до гідного святкування Христової Пасхи. Програму Богослужінь можна придбати при виході з храму або у кіоску, а також ознайомитись на дошці оголошень, або на інтернет сторінці нашої парафії: (www.sdbua.info)

 Але коротко нагадуємо: у Великий Четвер – урочиста св. Меса о 18.00; у Велику П’ятницю – Хресна Дорога вулицями міста о 16.30, Літургія Адорації Хреста у храмі о 18.00; у Велику Суботу – благословення пасхальних страв кожну годину розпочинаючи від 10.00 до 19.00. Останнє освячення після Літургії, яка розпочнеться о 20.00 год. Завершить Літургію у Велику Суботу – Урочиста Євхарістійна процесія.

 Великий Четвер, П’ятниця і Субота це особливі дні нашої набожності, переповнені молитвою та адорацією Пресвятих Дарів. Заохочуємо знайти час та записатись у загальному списку на Адорацію, який знаходиться під хором при виході з храму.

 У цьому тижні не має катехези у всіх групах нашої парафії, але усіх дітей та молодь зобов’язує участь у вечірніх Богослужіннях Великого Четверга. Вел. П’ятниці та Пасхальної Суботи.У цьому тижні не має катехези у всіх групах нашої парафії, але усіх дітей та молодь зобов’язує участь у вечірніх Богослужіннях Великого Четверга. Вел. П’ятниці та Пасхальної Суботи.

протягом тижня:

 Нагадуємо, що у Велику П’ятницю всіх нас зобов’язує суворий піст,а у Велику Суботу на Літургію приносимо із собою свічки.

 Скринька на квіти до Господнього Гробу та Темниці - знаходиться перед входом до каплиці.

 з життя парафії:

 Сьогоднішні пожертвування призначені на утримання духовної семінарії у Ворзелі.Пожертвування з Великої П’ятниці будуть призначені на утримання Господнього Гробу в Єрусалимі.

 У наступну неділю не має св. Меси для дітей (о 13.00 год.).

Порядок Богослужінь у Великому Тижні 2018 р.

 Порядок Богослужінь:

Понеділок

18.00 - Свята Меса на українській мові

Вт. Ср. Пт. Сб.

10.00 - Свята Меса на польській мові
18.00 - Свята Меса на українській мові

Четвер

10.00 - Свята Меса на польській мові
15.00 - Свята Меса на українській мові

Неділя

9.00 - Свята Меса на польській мові
11.00 - Свята Меса на українській мові 
13.00 - Свята Меса для дітей
18.00 - Свята Меса на українській мові

Служіння лекторів