free templates joomla

18 березня 2018
5.а неділя вел. посту 

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

сьоогдні:

 Відразу після оголошень: виставлення Пресвятих Дарів та співані розважання Страстей Господніх.

 Від сьогоднішнього дня починається паломництво ікони св. Йосипа, яка знаходиться тут біля вівтаря. Радіємо, що першою парафією у цьому паломництві є Коростишів та запрошуємо ще завтра, о 18.00 год., на вечірню св. Месу - родини нашої парафії, а особливо чоловіків.

 Дякуємо усім чоловікам та міністрантам, котрі прийняли участь у вчорашньому паломництві до Санктуарію Матері Божої Бердичівської в честь св. Йосипа – Обручника Пресвятої Діви Марії.

 Завтра, 19 березня, згідно літургійного календаря, Урочистість св. Йосифа. Святі Меси будуть служитись о 10.00 та о 18.00. Свої іменини святкує о. Юзеф Богуш. Запрошуємо на спільну молитву.

протягом тижня:

 Нагадуємо та запрошуємо протягом тижня, у кожну п’ятницю, на Богослужіння Хресної Дороги, які відбуваються: для дорослих - після Святої Меси о 10.00 та 18.00 год., та для дітей, о 16.30 год.

 У суботу, 24 березня, місячний спомин Матері Божої Допомоги Християн. Запрошуємо на спільну молитву визволення від будь-яких залежностей.

 з життя парафії:

 Ще сьогодні, у с. Горіхове, о 15.00 можна взяти участь в освяченні новозбудованої каплиці. Дякуємо усім добродіям і благодійникам за зібрані кошти та запрошуємо усіх бажаючих на спільну молитву.

 Молодь, котра виїжджає на День Молоді до Житомира, просимо звернутись до о. Цезарія.

 Наступна неділя, 25 березня, є Вербною Неділею. Благословення верби при сприятливих умовах буде відбуватись на початку кожної св. Меси, на зовні, перед входом до костьолу.

 Скринька на квіти до Божого Гробу, яка знаходиться у каплиці.

 Порядок Богослужінь:

Понеділок

18.00 - Свята Меса на українській мові

Вт. Ср. Пт. Сб.

10.00 - Свята Меса на польській мові
18.00 - Свята Меса на українській мові

Четвер

10.00 - Свята Меса на польській мові
15.00 - Свята Меса на українській мові

Неділя

9.00 - Свята Меса на польській мові
11.00 - Свята Меса на українській мові 
13.00 - Свята Меса для дітей
18.00 - Свята Меса на українській мові

Служіння лекторів