free templates joomla

17 вересня 2017
24.а неділя звичайна

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

сьогодні:

 Вчора, 16 вересня, відійшов до дому Небесного Отця Людвік Червінський, батько о. Цезарія. Вічне спочивання дай йому Господи, а світло віковічне нехай йому світить. Нехай відпочиває у мирі вічному. Амінь. Похорон відбудеться завтра, 18 вересня, у Бердичеві, о 11.30 з костьолу св. Варвари. Бажаючих поїхати прошу записатись у сакристії. Якщо є хтось, хто може їхати своїм транспортом і взяти декілька осіб, також просимо залишити свої координати у закристії

протягом тижня:

 У цьому тижні, а саме у четвер та п’ятницю (21-22 вересня) гостем нашої салезіянської спільноти буде о. Тадеуш Розмус, радник генерального настоятеля салезіянського згромадження. Запрошуємо на спільну молитву у четвер, 21 вересня, тобто на св. Месу о 15.00 год.

 з життя парафії:

 Ще й ще раз, звертаємось з проханням до батьків, дітей та молоді, щоби звернули увагу на «Розклад Катехез», котрий знаходиться на дошці оголошень. Минулий катехетичний тиждень пройшов непогано, але є ще чимало недоліків над якими спільно нам треба попрацювати та співпрацювати.

 У наступну неділю 24 вересня запрошуємо на зустріч батьків дітей, котрі готуються у цьому році до Першої св. Сповіді та св. Причастя, тобто батьків дітей з катехетичної групи 3 і 4 класу. Зустріч відбудеться у театральному залі, у неділю 24 вересня, о 14.00 год.

 До Таїнства Подружжя, у нашій парафії, готуються:

Анастасія Сулковська, 1992 р. нар., проживає у Коростишеві та Богдан Ярмола, 1994 р. нар., проживає у с. Туровець, Житомирського р-ну (ІІІ). Про можливі перешкоди просимо повідомити настоятеля парафії.

 Вже менше як два місяці, залишилось до 11 листопада, до суботи, коли о 18.00 год. - наша парафія буде відзначати 20 річницю ре-консекрації нашого храму, котру у 1997 році здійснив єпископ-помічник Станіслав Широкорадюк. З цього приводу запрошуємо включитись у молитовну новенну, яку ми розпочали у четвер 14 вересня. Полягає вона на тому, що у кожний четвер, протягом дев’яти тижнів, будемо брати участь в Адорації Пресвятих Дарів мінімум пів години та жертвувати у намірах Католицької Церкви, за парафію, про священицькі покликання, про закінчення війни або в іншій особистій інтенції.

 Порядок Богослужінь:

Понеділок

18.00 - Свята Меса на українській мові

Вт. Ср. Пт. Сб.

10.00 - Свята Меса на польській мові
18.00 - Свята Меса на українській мові

Четвер

10.00 - Свята Меса на польській мові
15.00 - Свята Меса на українській мові

Неділя

9.00 - Свята Меса на польській мові
11.00 - Свята Меса на українській мові 
13.00 - Свята Меса для дітей
18.00 - Свята Меса на українській мові

Служіння лекторів