free templates joomla

03 вересня 2017
22.а неділя звичайна

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ
(н е д і л я  а д о р а ц і й н а)

сьогодні:

  Вітаємо сьогодні усіх школярів та студентів з початком нового шкільного та катехетичного року! Нехай Господь Бог додає сил та наснаги у здобуванні нових знань та добрих оцінок. (Нагадуємо, що сьогодні, після св. Меси о 13.00 год., яка буде служитись для дітей -  відбудеться освячення шкільних приладів, котрі діти принесуть із собою.)

  Від сьогоднішньої неділі, повертаємось до регулярних святих Мес для дітей та їх батьків, котра буде служитись як і у минулому році у кожну неділю, о 13.00 год.

протягом тижня:

 Зустріч лекторів у середу, 6 вересня, після вечірньої св. Меси.

  У п’ятницю, 8 вересня, у нашій парафії відбудеться парафіяльний відпуст з нагоди Свята Різдва Пресвятої Богородиці. Святі Меси у цей день будуть звершуватись о 10.00 та 18.00 год. Після Літургії о 18.00 – євхаристійна процесія на зовні храму.

  У наступну неділю, 10 вересня, підчас св. Меси о 13.00 год. семінарист Роман Циганюк, складе свої довічні обіти у салезіянському згромадженні. Запрошуємо усіх бажаючих на спільну молитву.

 з життя парафії:

 Звертаємось з проханням до батьків, дітей та молоді, щоби звернули увагу на новий Розклад Катехез, котрий знаходиться на дошці оголошень. Нагадуємо, що початок катехез, у цьому шкільному році, відбудеться після парафіяльного відпусту, тобто після 10 вересня.

  До Таїнства Подружжя, у нашій парафії, готуються:

Анастасія Сулковська, 1992 р. нар., проживає у Коростишеві та Богдан Ярмола, 1994 р. нар., проживає у с. Туровець, Житомирського р-ну (І). Про можливі перешкоди просимо повідомити настоятеля парафії.

  Вітаємо сьогодні с. Катерину, котра у черговий раз розпочинає своє служіння унашій парафіяльній спільноті.Молимось за неї та бажаємо Божого благословення у цьому служінні.

 Порядок Богослужінь:

Понеділок

18.00 - Свята Меса на українській мові

Вівторок - Субота

10.00 - Свята Меса на польській мові
18.00 - Свята Меса на українській мові

Неділя

9.00 - Свята Меса на польській мові
11.00 - Свята Меса на українській мові 
13.00 - Свята Меса для дітей
18.00 - Свята Меса на українській мові

Служіння лекторів