free templates joomla

27 серпня 2017
21.а неділя звичайна

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

сьогодні:

  Вітаємо сьогодні у нашій парафії о. Цезарія, котрий розпочинає своє служіння як Керівник Молодіжного Центру та душпастир молоді. Молимось за нього та бажаємо Божого благословення у цьому служінні.

протягом тижня:

 Нагадуємо, що у кожний четвер, протягом дня, у нашому храмі відбувається Адорація Пресвятих Дарів. Було б дуже корисно для усіх та загалом, щоб записатись у графіку адорації, який знаходиться на столі під хором.

  Окрім у цьому тижні, Перший Четвер, П’ятниця, і Субота. Богослужіння як завжди, ранком та ввечері.  Наступна неділя – адораційна.

 з життя парафії:

 У наступну неділю, повертаємось до регулярних святих Мес для дітей та їх батьків. Літургія для дітей буде служитись як і у минулих роках, тобто у кожну неділю, о 13.00 год. Отож, у наступну неділю, 03.09., о 13.00., запрошуємо всіх дітей, батьків, вчителів, вихователів та педагогів на св. Месу з нагоди нового шкільного та катехетичного року. Після цієї літургії будуть освячені шкільні прилади, котрі діти принесуть з собою у цей день.

  Майже через 2 тижня (через 10 днів), 8 вересня, у п’ятницю, у нашій парафії відбудеться парафіяльний відпуст з нагоди свята Різдва Пресвятої Богородиці. Урочиста Літургія відбудеться ввечері о 18.00 год. Вже сьогодні запрошуємо усіх парафіян на цю урочистість.

 Порядок Богослужінь:

Понеділок

18.00 - Свята Меса на українській мові

Вівторок - Субота

10.00 - Свята Меса на польській мові
18.00 - Свята Меса на українській мові

Неділя

9.00 - Свята Меса на польській мові
11.00 - Свята Меса на українській мові 
13.00 - Свята Меса для дітей
18.00 - Свята Меса на українській мові

Служіння лекторів