free templates joomla

20 серпня 2017
20.а неділя звичайна

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

сьогодні:

 Прагнемо сьогодні нагадати усім парафіянам, про необхідність здійснення щомісячної оплати за прибирання та опалювання нашого храму, тобто 20 грн. щомісячно від кожної дорослої особи. Користаючись нагодою, дякуємо також за вашу жертовність.

 Нагадуємо також, що, 10 вересня, підчас св. Меси о 13.00 год. у нашій парафії, семінарист Роман Циганюк, складе свої вічні обіти у салезіянському згромадженні. Вашим молитвам доручаємо особу Романа, особливо у цей час та період підготовки.

 Окрім того, пам’ятаймо, що менше чим три місяці, 9 листопада, у четвер, о 15.00 год., наша парафія буде відзначати 20 річницю ре-консекрації нашого храму, яку у 1997 році здійснив єпископ-помічник Станіслав Широкорадюк. Про цю подію, згодом будемо ще оголошувати, але вже сьогодні запрошуємо до молитовного приготування наших сердець. 

протягом тижня:

 Нагадуємо, що у кожний четвер, протягом дня, у нашому храмі відбувається Адорація Пресвятих Дарів. Запрошуємо усіх небайдужих парафіян долучитись до спільної молитви за Церкву та нашу парафію.

 У суботу, 26 серпня, о 11.00 год., у Житомирі, у Кафедральному Соборі, відбудеться подячна Літургія з нагоди 40-літнього служіння в Україні Єпископа Яна Пурвінського. З того приводу у нашому храмі, у суботу (26.08), не буде служитись св. Меса о 10.00 год.

 з життя парафії:

 Місяць серпень – це час нових призначень в дієцезії, парафіях, згромадженнях та монаших орденах. Також і в нашій парафії, згідно рішення вищих настоятелів, відбудуться деякі персональні зміни сестер та священників. Користаючись нагодою, прагнемо у цьому тижні, запросити на подячну св. Месу, 23 серпня, у середу, о 18.00 год. підчас котрої у молитві подякуємо Богові за служіння у нашій парафії о. Андрія Борковського та с. Юлії.

 Порядок Богослужінь:

Понеділок

18.00 - Свята Меса на українській мові

Вівторок - Субота

10.00 - Свята Меса на польській мові
18.00 - Свята Меса на українській мові

Неділя

9.00 - Свята Меса на польській мові
11.00 - Свята Меса на українській мові 
13.00 - Свята Меса для дітей
18.00 - Свята Меса на українській мові

Служіння лекторів