free templates joomla

13 серпня 2017
19.а неділя звичайна

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ

сьогодні:

 Сьогодні, після св. Меси о 11.00 год. так, як в кожну другу неділю місяця – спеціальне благословення дітей.

 У вівторок, 15 серпня, припадає найбільше свято Богородиці Діви – Урочистість Внебовзяття Діви Марії. Свято обов’язкове, яке зобов’язує взяти участь у св. Літургії та повстриматись від тяжкої і непотрібної праці. У цей день приносимо до храму для освячення квіти, зілля, лікарськи трави, збіжжя та плоди фруктових дерев. Святі Меси у цей день будуть служитись о 10.00  та 18.00 год. 

 В Урочистість Внебовзяття Богородиці Діви пожертвування зі святих Мес призначені на утримання Духовної Семінарії у Ворзелі.

протягом тижня:

 Нагадуємо, що у кожний четвер, протягом дня, у нашому храмі відбувається Адорація Пресвятих Дарів. Запрошуємо усіх небайдужих парафіян долучитись до спільної молитви за Церкву та нашу парафію.

 з життя парафії:

 Майже через три місяці, 9 листопада, наша парафія буде відзначати 20 річницю ре-консекрації нашого храму, яку у 1997 році здійснив єпископ-помічник Станіслав Широкорадюк. Про цю подію, згодом будуть подані і ще відповідні повідомлення, але вже сьогодні запрошуємо до молитовного приготування наших сердець перед цією подією.

 Також майже через місяць, 10 вересня, у нашій парафії семінарист Роман Циганюк складе свої вічні обіти у салезіянському згромадженні. Огорнімо Романа, у цьому періоді підготовки, нашою щирою та сердечною молитвою. 

 Порядок Богослужінь:

Понеділок

18.00 - Свята Меса на українській мові

Вівторок - Субота

10.00 - Свята Меса на польській мові
18.00 - Свята Меса на українській мові

Неділя

9.00 - Свята Меса на польській мові
11.00 - Свята Меса на українській мові 
13.00 - Свята Меса для дітей
18.00 - Свята Меса на українській мові

Служіння лекторів